بهینه سازی موتورهای جستجو و ایده هایی برای به دست آوردن بیشترین بهره از آن

این روزها بهینه سازی برای موتورهای جستجو کلمه ای است که بر سر زبان ها افتاده است. اما بهینه سازی موتور جستجو چیست؟ این فرآیند با بهره‌گیری از روشی که الگوریتم‌های ریتم جستجو با ارائه محتوای سفارشی‌سازی شده برای وب‌سایت‌ها کار می‌کنند، تبلیغات را افزایش می‌دهد. بهینه سازی موتور جستجو ابزار قدرتمندی است که در دسترس شماست، و این مقاله چند راه ساده برای شروع به کار را بیان می کند. اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به سایت‌هایی معتبری مانند سئو وین مراجعه کنید.

باید بدانید که ابزارهای یافتن کلمه کلیدی رایگان به اندازه ابزارهایی که هزینه دارند کارآمد هستند. اینگونه است که در درازمدت با دریافت رایگان چیزهایی که بسیاری از استارت آپ های مشتاق پول زیادی برای آن پرداخت می کنند، پس انداز خواهید کرد. یک ابزار رایگان کلمه کلیدی به همان اندازه برای شما مفید است زیرا در وهله اول باید کلمات و عبارات مبهم و کم استفاده را بررسی کنید.

از تگ های alt برای تصاویر استفاده کنید و عناوین عناصر را به نفع خود باز کنید. موتورهای جستجو به کد یک سایت نگاه می کنند، نه آنچه که در واقع برای کاربر قابل مشاهده است، بنابراین اگر کلمه کلیدی شما “گربه” است و تصویری از گربه کالیکو در سایت شما وجود دارد، از یک تگ alt “a calico cat” استفاده کنید. تصویر موتور جستجو را در معرض کلمه کلیدی شما قرار می دهد حتی اگر کاربر هرگز آن را نبیند. عنوان عنصر span نیز به همین صورت عمل می کند.

برای اینکه مطمئن شوید هر صفحه سایت شما توسط موتورهای جستجو ایندکس شده است، از فلش در طراحی سایت استفاده نکنید. فلش اجازه نمی دهد که صفحات جداگانه به آنها پیوند داده شود، به این معنی که موتورهای جستجو نمی توانند آنها را بخزند. یک لینک جداگانه برای هر صفحه به شما امکان می دهد تمام محتوای شما ایندکس شود و از طریق موتورهای جستجو پیدا شود.

برای بهینه سازی موتورهای جستجو، به یاد داشته باشید که دقیقاً دقیقاً چه کلمات کلیدی را در وب سایت خود قرار دهید، به طور دقیق و دقیق تحقیق کنید. داشتن کلمات کلیدی قوی و موثر که به خوبی با محتوای شما مرتبط هستند، بهترین راه برای جذب بازدیدکنندگان جدید به سایت شما است، زیرا به شما کمک می کند در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید.

کاربران را به طور خودکار به سایت دیگری هدایت نکنید. موتورهای جستجو این را یک عمل مخرب می دانند. حتی اگر صادقانه بخواهید کاربران را به یک دامنه جدید متصل کنید، باز هم به نظر می رسد که می خواهید موتور جستجو را تقلب کنید. در عوض، پیوندهایی به محتوای جدید ارائه دهید و بازدیدکنندگان را تشویق کنید تا به صفحه اصلی وب سایت کلیک کنند.

در بهینه سازی موتورهای جستجو، هر استفاده از یک کلمه کلیدی به نفع یک وب سایت خواهد بود. وب مسترهای باهوش از این موضوع آگاه هستند و کلمات کلیدی را در همه جا، حتی در نام فایل ها و URL ها، شامل می شوند. موتورهای جستجو با استفاده از کلمات کلیدی به یک اندازه برخورد نمی کنند، اما همه آنها تأثیر مثبتی دارند. URL ها و نام فایل ها با کلمات کلیدی سهم کمی در بهینه سازی نتایج موتور جستجو دارند.

برای لنگرهای پیوند خود فقط «اینجا را کلیک کنید» ننویسید. هر نقطه ای که می توانید یک کلمه کلیدی معتبر قرار دهید حساب می شود. با توضیحات پیوند خود دقیق و مختصر باشید. موتورهای جستجو از این توضیحات برای مرتبط کردن لینک های شما با کلمات کلیدی استفاده می کنند که در نهایت به افزایش رتبه کمک می کند. همچنین، بازدیدکنندگان ممکن است در انتخاب پیوند “اینجا کلیک کنید” مردد باشند زیرا ممکن است فکر کنند این یک ترفند هرزنامه است.

از یک موتور جستجو به نفع خود استفاده کنید. ده فهرست بهترین و پرکاربردترین فهرست مقالات را پیدا کنید و فقط با ارسال به آنها شروع کنید. این به شما کمک می کند تمرکز خود را حفظ کنید، و همچنین شما را در لیست های ارسالی موتورهای جستجو بالاتر قرار می دهد. شما فقط باید با شرکت های معتبر ارتباط داشته باشید.

همیشه در مورد کلمات کلیدی تحقیق کنید. انتخاب کلمات کلیدی مناسب اساسی ترین بخش سئو است و با انجام تحقیقات اولیه کلمات کلیدی می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. اگر هیچ تحقیقی در مورد کلمات کلیدی انجام ندهید، ممکن است ماه ها را برای بهینه سازی کلمات کلیدی که هیچ کس جستجو نمی کند یا کلمات کلیدی که رقابت واقعاً سختی دارند، تلف کنید.

به یاد داشته باشید که قبل از انتشار مقالات خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. با قرار دادن کلمات کلیدی در عنوان و متن مقاله در وب سایت خود، می توانید رتبه صفحه نتایج موتور جستجوی وب سایت خود را افزایش دهید. هرچه رتبه صفحه وب سایت شما بالاتر باشد، بازدیدکنندگان هدفمند و ارگانیک بیشتری به وب سایت خود خواهید رسید.

برای بهینه سازی موتورهای جستجو، مطمئن شوید که سایت شما در دسترس است. HTML قابل دسترس هم در صفحه‌خوان‌ها و هم در عنکبوت‌های موتور جستجو نمایش داده می‌شود. اساساً به این معنی است که هرچه صفحه خود را در دسترس تر کنید، خواندن و رتبه بندی صفحه برای آن آسان تر است.

اگر برچسب های کلیدواژه یکسانی را برای هر صفحه در وب سایت خود تنظیم کرده اید، باید فوراً آن را برطرف کنید. تگ های متعدد به کسب و کار شما کمکی نمی کند و می توانید برای انجام این کار خود را به عنوان یک هرزنامه سئو علامت گذاری کنید. برچسب های کلمات کلیدی مختلف را برای هر صفحه وب نگه دارید.

برای بینش فنی و فعلی بیشتر در مورد کلمات کلیدی و محتوای سایت رقبای خود، از هر یک از صفحات رقبای خود دیدن کنید و صفحه منبع را مشاهده کنید. اطلاعات موجود در کد صفحات باید به شما کمک کند تا تشخیص دهید رقبای شما از کدام کلمات کلیدی برای وارد کردن به بازار هدف شما استفاده می کنند.

اگر هاست وب سایت شما غیر قابل اعتماد باشد، تمام سئوهای موجود در جهان به شما کمکی نمی کند! قبل از اینکه میزبانی را انتخاب کنید، نظرات آنها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها پایدار هستند و کار با آنها آسان است. وب سایتی که از کار افتاده است وب سایتی است که درآمدی ندارد. همچنین مطمئن شوید که آنها خدمات خوبی به مشتریان دارند. شما هرگز نمی دانید چه مشکلی ممکن است پیش بیاید که برای حل آن به کمک نیاز دارید!

لینک های خود را با کیفیت بالا نگه دارید. چند لینک عالی بسیار بیشتر از تعداد زیادی لینک با کیفیت پایین است، بنابراین مطمئن شوید که به سایت هایی لینک می دهید که ارزش شهرت شما را دارند. همچنین می‌توانید از آن سایت‌ها بپرسید که آیا می‌توانند در ازای آن به شما لینک بدهند و تعداد بک لینک‌های شما را افزایش دهند.

عنوانی که برای URL خود انتخاب کردید، جزء مهم‌تر از آنچه فکر می‌کنید در بهینه‌سازی موتور جستجو است. URL های طولانی، سخت برای به خاطر سپردن و تایپ کردن، کمتر از URL های توصیفی و آسان برای به خاطر سپردن، افراد را به سایت شما جذب می کند. آنها بازدیدکنندگان بیشتری خواهند آورد و این چیزی است که همه ما می خواهیم!

همانطور که می بینید، بهینه سازی موتور جستجو یک راه عالی برای تبلیغ کسب و کار شما است. حضور وب شما به طور قابل توجهی از چند ترفند ساده در نحوه ارائه کسب و کارتان سود می برد. این نکات ساده تنها آغاز کارهای بزرگی است که بهینه سازی موتورهای جستجو می تواند برای شما انجام دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *