تمام اطلاعات درباره اسباب بازی ها که باید بدانید

فرزندان شما در نهایت از اسباب بازی های خود بزرگتر می شوند. اما در مورد بازه زمانی کوتاهی که آنها از آنها استفاده می کنند چطور؟ شما می خواهید بهترین اسباب بازی های ممکن را به فرزندان خود بدهید، اما چه چیزی باعث می شود برخی از اسباب بازی ها بهتر از بقیه باشند؟ به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید تا بتوانید بهترین انتخاب ها را تشخیص دهید.

فروشگاه های آنلاین شگفت انگیز زیادی برای خرید اسباب بازی برای کودکان در هر سنی وجود دارد. برای صرفه جویی در زمان هنگام خرید آنلاین، انتخاب ها را بر اساس سن و جنسیت کودک مرتب کنید. در نهایت، بر اساس محدوده قیمت مرتب کنید. این به شما کمک می کند تا به سرعت بهترین هدیه را برای آن موقعیت خاص تعیین کنید. اگر کودک شما عادت به خوردن اشیا دارد، باید مطمئن شوید که اسباب بازی هایی که برای او می خرید قطعات شل نداشته باشند. حتی اگر یک اسباب بازی برای یک کودک سه ساله یا بزرگتر توصیه شود آن اسباب بازی هنوز برای او بی خطر نیست.

با خرید اسباب‌بازی‌ها و وسایل ورزشی که مخصوصاً برای لذت بردن در خارج از منزل به کار می‌روند، فرزندتان را تشویق کنید که بیرون بازی کند. این به کودک شما کمک می کند کالری بسوزاند و انرژی زیادی مصرف کند. بهترین اسباب‌بازی‌ها به شما این فرصت را می‌دهند که در زمان بازی شرکت کنید و در عین حال به کودک خود نحوه بازی کردن را آموزش دهید.

کودکان بزرگتر از اسباب‌بازی‌های پروژه‌ای که مهارت‌های حرکتی آن‌ها را افزایش می‌دهد، سود خواهند برد. هواپیماها و ماشین‌های مدل، کیت‌های علم و شیمی و مزرعه مورچه‌ها از بچه‌ها می‌خواهند که از هر دو دست خود برای ساختن پروژه و مهارت‌های خواندن برای پیروی از دستورالعمل‌ها استفاده کنند. این اسباب بازی ها برای کودکان نه تا چهارده ساله مناسب است.

اسباب بازی نوجوان

اگر به دنبال یک هدیه منحصر به فرد هستید، یک هدیه شخصی بخرید. یک اسباب‌بازی عالی برای یک دختر بچه خاص، عروسکی است که مجموعه‌ای از کاغذهای فرزندخواندگی شخصی خودش را دارد. در این اوراق نام کودک به عنوان والدین همراه با نام کامل عروسک ذکر شده است. هرچه هزینه کمتری برای یک اسباب بازی بپردازید، تجربه بهتری خواهید داشت. قبل از خرید آنلاین اسباب بازی به دنبال کدهای تبلیغاتی باشید. اکثر خرده فروشان نام های بزرگ معاملات ویژه ای را برای خرید از طریق اینترنت ارائه می دهند. بسیاری از سایت های کوپن شماره های کد تبلیغاتی را منتشر می کنند که می توانید از آنها برای صرفه جویی در هزینه استفاده کنید. کافیست یک جستجوی سریع انجام دهید تا آنها را پیدا کنید.

برای اسباب‌بازی‌ها فروشگاه‌های صرفه‌جویی را جستجو کنید. والدین اغلب اسباب‌بازی‌ها را به محض اینکه فرزندانشان از آن‌ها بزرگتر شدند، اهدا می‌کنند. این اسباب بازی ها اغلب نو و در شرایط عالی هستند. از این طریق می توانید اسباب بازی های باکیفیت را بسیار ارزان تهیه کنید. اگر بچه های زیادی دارید که می توانید برای آن ها  یک اسباب بازی بخرید، این بهترین راه برای حفظ بودجه است.

به فرزند خردسال خود اسباب‌بازی‌هایی بدهید که می‌توانند به او کمک کنند تا مهارت‌های حرکتی درشت خود را بسازد. جهش یا بازی گرفتن با یک توپ بزرگ می تواند به او کمک کند هماهنگی دست و چشم خود را بهبود بخشد. یک توپ کوچکتر با بافتی شیک می تواند گرفتن او را تقویت کند. اسب گهواره ای می تواند به رشد تعادل کودک شما کمک کند.

اسباب بازی

 

هنگام خرید اسباب بازی برای کودکان، مطمئن شوید که اولین کاری که قبل از هر کاری انجام می دهید این است که بودجه خود را در نظر بگیرید. وقتی در حال خرید اسباب‌بازی هستید، واقعاً راحت می‌شوید، زیرا به نظر می‌رسد که در مقایسه با چیزی که برای خودتان می‌خرید، بسیار ارزان هستند. گول نخورید؛ مطمئن شوید که فقط آنچه را که قصد دارید خرج می کنید. اگر فرزندان زیادی دارید، می توانید با خرید اسباب بازی های مناسب برای طیف وسیعی از سنین در هزینه خود صرفه جویی کنید. بسیاری از والدین سعی می کنند چیزهایی بخرند که برای هر کودک جذاب باشد، اما این می تواند بسیار گران باشد. خرید اقلامی که بیش از یک کودک از آن لذت می برند ساده تر است. قبل از دادن اسباب‌بازی به کودک، اسباب‌بازی را بررسی کنید تا قطعات قابل جابجایی آن وجود نداشته باشد. یک اسباب بازی مونتاژ شده یا بسته بندی شده ممکن است به اندازه کافی بزرگ برای بازی به نظر برسد. با این حال، بسیاری از اسباب بازی ها دارای قطعات جداشدنی مانند چشم یا بینی هستند. اینها می توانند به سرعت برای فرزندان شما خطر خفگی داشته باشند.

ساخت هر اسباب بازی مورد نظرتان را بررسی کنید. شما می خواهید یک اسباب بازی جامد باشد، حتی اگر از پلاستیک ساخته شده باشد. اگر یک اسباب‌بازی شل و ول می‌شود و دوست دارد از بازی محدود خارج شود، اسباب‌بازی دیگری را انتخاب کنید. اگر اسباب بازی بدی را انتخاب کنید، می تواند خطری جدی برای کودک شما باشد. برخی از اسباب بازی های افتخاری برای کودک شما مناسب هستند. به عنوان مثال، لگوها و لینکلن لاگ به کودکان این فرصت را می دهند تا مستقیما از تخیل خود برای ساختن طرح هایی استفاده کنند. یک جعبه از این بلوک های ساختمانی را باز کنید. سپس با فرزندتان بنشینید و با هم خاطرات و ساختمان بسازید.

لگو

مانند بسیاری از وسایل دیگر، سعی کنید با اسباب‌بازی‌های باکیفیت‌تر برای فرزندانتان بروید. درست است که این اسباب بازی ها هزینه بیشتری دارند. با این حال، آنها معمولا بهتر از اسباب بازی های ارزان تر ساخته می شوند. همچنین می‌توانید تعداد کمتری از این اسباب‌بازی‌ها را بخرید زیرا نیازی به تعویض مکرر ندارند. انجام برخی تحقیقات آنلاین می تواند شما را برای یافتن بهترین اسباب بازی ها آماده کند. از نظرات، انتقادات و نظرات آنلاین استفاده کنید تا بتوانید خریدهای آگاهانه ای انجام دهید و از خطای پرهزینه جلوگیری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *