توصیه های مهم برای گرفتن وکیل آسیب های شخصی

اگر میخواهید بعد از تصادف و آسیبی که به شما وارد شده است همه چیز به درستی انجام شود، و می خواهید پرونده شما به راحتی پیش برود. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چه کاری باید انجام دهید.

اگر یک شرکت بیمه با شما تماس گرفت که ادعا می کند باید برای بررسی های خود اظهارنامه بگیرد، از گفتن چیزی به آنها خودداری کنید. بهترین کار در این شرایط این است که نام وکیل خود را به آنها بدهید و به آنها بگویید اگر سؤال یا ابهامی داشتند با او تماس بگیرند.

یک وکیل متخصص در موارد آسیب های شخصی دریافت کنید. قانون حوزه وسیعی را در بر می گیرد، بنابراین اکثر وکلا تصمیم می گیرند بر روی یک حوزه حقوقی خاص تمرکز کنند. یک وکیل املاک و مستغلات یا طلاق برای رسیدگی موثر به پرونده آسیب شخصی مناسب نیست. اگر در حال حاضر یک وکیل قابل اعتماد دارید که در زمینه های مختلف تخصص دارد، از آنها بخواهید شما را به یک همکار مورد اعتماد که در زمینه آسیب های شخصی کار می کند ارجاع دهد.

وکیل

مطمئن شوید که آسیب شخصی شما مستند است و با گرفتن عکس های زیادی از آنچه اتفاق افتاده است، برای اقدام قانونی آماده شوید. اگر از نظر فیزیکی قادر به گرفتن عکس به تنهایی نیستید، از یکی از اعضای خانواده یا دوستان مورد اعتماد خود کمک بگیرید. این کار را تا جایی که می توانید سریع انجام دهید تا دقیق ترین عکس ها را به دست آورید.

تمام مدارک لازم را به جلسه مشاوره اولیه خود بیاورید زیرا این برای وکیل آسیب های شخصی شما بسیار مهم است تا یک پرونده محکم ایجاد کند. از هر یک از این اسناد نیز کپی تهیه کنید، زیرا می خواهید در صورت لزوم یکی از آنها را داشته باشید. این شما را در بهترین موقعیت قرار می دهد تا با وکیل خود متحد شوید و برنده شوید.

وکلای آسیب های شخصی تمایل دارند در زمینه های مختلفی تخصص داشته باشند. برای مثال، یکی ممکن است صرفاً موارد قصور پزشکی را انجام دهد، در حالی که دیگری ممکن است در تصادفات اتومبیل مهارت داشته باشد. تصور نکنید که همه وکلای آسیب های شخصی یکسان هستند و مطمئن شوید که در مورد هر وکیلی که در نظر دارید پرس و جو کنید.

اگر پرونده شما مربوط به یک شرکت بیمه است، از وکیل بپرسید که آیا او تجربه ای در انجام مذاکرات شرکت بیمه دارد یا خیر. اگر وکیل تجربه کافی ندارد، به نفع شماست که به دنبال وکیل دیگری باشید. اکثر شرکت های بیمه گروهی از وکلا را برای وکالت در این موارد استخدام می کنند. بنابراین، داشتن یک وکیل با تجربه در این نوع مذاکرات مهم است.

وکیلی را انتخاب کنید که به نظر می رسد به شما اهمیت می دهد. اگر واقعاً احساس کنند که به شما ظلم شده است، این اشتیاق را برای شما به ارمغان خواهند آورد. اگر آنها گوشه گیر یا پریشان به نظر می رسند، تلاش زیادی برای پرونده شما انجام نمی دهند. هرچه بیشتر اهمیت دهند، شانس شما برای برنده شدن بیشتر است. به دنبال وکیلی باشید که مایل به کار بر اساس شرایط اضطراری باشد. این بدان معناست که وکیل شما تا زمانی که تسویه حساب دریافت نکنید، پولی دریافت نمی کند. این نه تنها به این معنی است که وکیل شما علاقه خاصی به گرفتن یک تسویه حساب خوب برای شما دارد، بلکه به این معنی است که در صورت رد شدن پرونده شما، هزینه حقوقی زیادی برای شما باقی نخواهد ماند.

در صورت تلاش برای برقراری ارتباط با وکیل خود، هر کسی را در طرف دیگر پرونده معرفی کنید تا با وکیل خود صحبت کند. این برای اطمینان از این است که چیزی که ممکن است بر پرونده شما تأثیر منفی بگذارد، نگویید، و تضمین شود که وکیل شما دقیقاً می داند که چه اتفاقی می افتد. این قانون را به خاطر داشته باشید تا مطمئن شوید که پرونده شما بهترین نتیجه را دارد. یک وکیل آسیب شخصی محلی استخدام کنید. ممکن است وسوسه انگیز باشد که با شماره 1-800 که در تلویزیون دیدید برای این یا آن وکیل تماس بگیرید، اما احتمالاً وکیلی خواهید داشت که در نزدیکی شما زندگی نمی کند. هنگامی که همه چیز در خط است، شما می خواهید بتوانید رو در رو با وکلای خود ارتباط برقرار کنید، بنابراین محلی بهترین است.

اگر یک وکیل خوب می خواهید، به محل دفتر وکالت او فکر کنید. به دنبال وکیلی باشید که دفتری در موقعیت مناسب داشته باشد. اگر شخصی در نزدیکی شما باشد، احساس مسئولیت بیشتری می کند تا خدمات مناسبی را به شما ارائه دهد. پاسخ های سریع تری دریافت خواهید کرد و احتمالا نادیده گرفته نخواهید شد.

دفتر وکالت

مهم است که میزان ادعای خود را تعیین کنید. این نباید فقط یک عدد تصادفی باشد. شما باید هزینه های پزشکی، دستمزدهای از دست رفته، خسارت وسیله نقلیه، در صورت لزوم، و غیره را محاسبه کنید. اساساً، شما باید تعیین کنید که چقدر پول نیاز دارید تا از نظر مالی در تمام مدت آسیب خود سالم باشید.

گر تصمیم دارید به ادعای آسیب شخصی خود رسیدگی کنید، باید مطمئن شوید که هویت و آدرس صحیح شخص درگیر را دارید. اگر این کار را نکنید، این احتمال وجود دارد که پرونده شما از دادگاه خارج شود. گزارش پلیس مکانی عالی برای یافتن این اطلاعات است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *