جالب ترین اکسسوری‌های اداری سال 2022

از دیوارهای خاکستری گرفته تا فرش‌های رنگارنگ، رنگ‌های متنوع می‌تواند به ایجاد یک دفتر غیر کسل‌کننده کمک کند.

بنابراین اگر زمان، پول یا انرژی لازم برای انجام یک بازسازی کامل دفتر را ندارید (یا اگر فقط می‌خواهید خرید وسایل اداری جالب را کمی سرگرم‌کننده‌تر کنید)، سعی کنید در برخی از لوازم اداری منحصر به فرد سرمایه‌گذاری کنید تا همه چیز را روشن‌تر کنید.

جالب ترین اکسسوری‌های اداری سال 2022

در این مقاله به بررسی چند ورد از جالب ترین اکسسوری‌های اداری در سال 2022 می‌پردازیم.

  • یک جارو برقی کوچک با کابل USB

حتی فعالیت هایی مانند جاروبرقی در مقیاس مینیاتوری سرگرم کننده تر می‌شوند. یک جاروبرقی کوچک USB نه تنها سرگرم کننده است، بلکه می تواند تمام آن خرده هایی را که وانمود می کنید نادیده گرفته اید را بمکد.

  • مون پاد

با یک ابزار اداری که هم کاربردی و هم آرامش بخش است، نیروی کار خود را احیا کنید. هنگام ارسال ایمیل یا تماس‌های زوم با تیم، در MoonPod ذوب شوید. هیچ راه بهتری برای کار در محل کار مدرن وجود ندارد.

  • قلم هایی که هیچ کس نمی خواهد قرض بگیرد

آیا تا بحال شده که به همکارتان خودکاری قرض داده باشید و آن را بر نگردانه باشد؟ خیلی از افراد دوست ندارند وسایلشان را به کسی قرض بدهند. خودکارهای PaperJunkie با تبلیغات خنده‌دار خود. همکاران شمارا از گرفتن این قلم ها باز می‌دارد.

  • دست اضافه

گاهی اوقات شما فقط به یک دست اضافی روی میز خود نیاز دارید تا به شما کمک کند تا سایر لوازم خود را روی میز خود نگه دارید. این جامدادی‌های بتنی طرح دست، این کار را برای شما انجام می‌دهند.

  • گیاهان

این کمتر یک لوازم اداری است و بیشتر برای یک دفتر سرد و بی‌روح مناسب است.

جالب ترین اکسسوری‌های اداری سال 2022

در حالی که این دکوراسیون اداری ممکن است نیاز به نگهداری کمی داشته باشد، زمانی که ببینید منطقه کار شما چقدر زیباتر شده است، کاملا ارزشش را دارد. افراد SnackNation فواید سلامتی گیاهان را درک می کنند، به این معنی که دفتر ما پر از فضای سبز است.

در حالی که ممکن است هر گیاهی بر اساس قیمت و مراقبت مورد نیاز بهترین انتخاب نباشد، کمی تحقیق می تواند به شما کمک کند انتخاب مناسبی برای میز یا محل کار خود پیدا کنید. شما همچنین می توانید یک سفر سریع به مرکز باغ محلی خود داشته باشید تا از یک متخصص درخواست کنید.

بادوام‌ترین جنس میز اداری کدام است

جالب ترین اکسسوری‌های اداری سال 2022

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *