سبک‌های مختلف دکوراسیون داخلی ادارات

کیفیت و ظاهر مبلمان موجود در دفتر را دست کم نگیرید. هنگام طراحی دفتر خود ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید زیرا نه تنها باید به سبک طراحی، بلکه به سازماندهی فضا نیز فکر کنید.

طراحی در مورد شرکت به عنوان یک کل صحبت می کند، بنابراین هیچ چیز کوچکی در اینجا وجود ندارد. انواع مختلفی از سبک های اداری وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. این مقاله به شما کمک می کند تا بهترین سبک را برای خود پیدا کنید.

سبک‌های مختلف دکوراسیون داخلی ادارات

سبک کلاسیک

سبک کلاسیک بیشتر در طراحی دفاتر اجرایی، اتاق‌های جلسات و سالن‌ها استفاده می‌شود. جایی که برای نشان دادن استحکام و ثبات شرکت ضروری است. مواد اصلی برای ساخت مبلمان اداری به سبک کلاسیک چوب طبیعی و چرم است. در داخل کشور نیز اغلب سنگ طبیعی، فلز و ابریشم طبیعی وجود دارد.

های‌تک

فن آوری های مدرن، عملکرد و خلاقیت ویژگی های اصلی در سبک با تکنولوژی بالا هستند. فقدان کامل عناصر تزئینی. اما بازی نور روی سطوح شیشه ای، کرومی و صیقلی کاملاً این را جبران می‌کند. نقش اصلی را نورپردازی در سقف و علاوه بر آن در محل کار کارکنان ایفا می کند.

وسایل بر روی براکت ها یا تکیه گاه ها نصب می شوند. مبلمان مدرن و ارگونومیک، موقعیت مناسب است. یک صندلی آناتومیک، میز، شکل زاویه ای منحنی. تمام چیزی که باید در “طول بازو” باشد. فضا توسط پارتیشن های متحرک تقسیم می شود که برای منطقه مذاکره، دفتر رئیس استفاده می شود.

سبک‌های مختلف دکوراسیون داخلی ادارات

سبک لافت

لافت یک فضای اداری جادار است که با هیچ پارتیشن یا دیواری از هم جدا نمی شود. ویژگی اصلی این طرح سقف های بلند و پنجره های بزرگ است. به طور کلی، سبک لافت، تصور فضای ناتمام را ایجاد می کند.  این بیشتر با اتاق تولید مشخص می شود تا دفتر. دیوارهای بتنی، تیرهای سقف، ارتباطات، که به طور ویژه برای مشاهده عموم در معرض دید عموم قرار می گیرند. Loft از ترکیب قدیمی و جدید استقبال می کند. تزئینات آجری دیوار و شیشه، مبلمان طراحان و چراغ رومیزی عتیقه.

هنر-تکنو

این سبک می تواند مشهورترین و مدرن ترین شرکت ها را بخرد. خطوط شکسته و دکوراسیون غیر استاندارد دیوار ساخته شده است. نقوش فلزی یا یک دیوار آجری ساده وجود دارد. این سبک برای فضاهای دراز یا گرد مناسب تر است و برای فضاهای مستطیلی کمتر توصیه می‌شود. از جمله عناصر مختلف معماری، به ویژه فضاهای سنگین‌تر، ستون‌ها، سقف‌های چند سطحی. درها نیز مانند پنجره ها می توانند شکل غیرعادی داشته باشند.

دفتر به سبک اکو

سبک بوم شناختی سنت سبک کشور را ادامه می دهد، اما به وضوح به رنگ ملی گره خورده نیست. سبک اکو ساده و طبیعی است. مواد طبیعی، رنگ های آرام، حداقل جزئیات تزئینی. مبلمان اداری به سبک زیست محیطی آسان و راحت به نظر می رسد.

سبک‌های مختلف دکوراسیون داخلی ادارات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *