هنگام خرید صندلی اداری چه نکاتی را باید در نظر گرفت

هنگام خرید صندلی اداری باید به عوامل مختلفی توجه کرد. فراتر از زیبایی شناسی و هزینه، در نظر گرفتن اینکه صندلی به صورت روزانه چه تاثیری دارد، حیاتی است. ما یک راهنمای سریع برای خرید یک صندلی اداری با چند نکته مهم برای کمک به شما در این فرآیند گردآوری کرده ایم.

هنگام خرید صندلی اداری چه نکاتی را باید در نظر گرفت

مطمئن شوید که صندلی شما در ارتفاع قابل تنظیم است

این مهم است که صندلی انتخابی شما قابل تنظیم باشد. شما باید بتوانید ارتفاع را متناسب با قد خود تنظیم کنید تا پاهای شما به راحتی روی زمین قرار گیرند و این باعث کاهش فشار روی کمر شما می‌شود. همچنین می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که بازوهایتان به راحتی می‌توانند به میز کارتان برسند و از ایجاد تنش در شانه‌هایتان اطمینان حاصل کنید. تنظیم ارتفاع تقریباً در هر صندلی اداری استاندارد است زیرا بسیار مهم است.

همچنین به دنبال یک تکیه گاه قابل تنظیم باشید

در حالت ایده آل، یک صندلی باید دارای یک تکیه گاه قابل تنظیم نیز باشد، بنابراین می توانید پشتی صندلی را به جلو یا عقب ببرید. این تنظیم افراد را از نشستن خیلی به عقب یا جلوتر روی صندلی خود باز می دارد و در نتیجه فشار روی ران هایشان را کاهش می دهد. یک صندلی ایده آل باید به اندازه کافی پهن و عمیق باشد تا بتوانید راحت بنشینید. افراد قد بلندتر برای حمایت از بدن بلندتر خود به صندلی عمیق تری نیاز دارند.

هنگام خرید صندلی اداری چه نکاتی را باید در نظر گرفت

یک صندلی با دسته بازو تهیه کنید

دسته های بازو برای از بین بردن فشار از گردن و شانه ها عالی هستند. همانطور که آرنج های خود را بر روی دسته ها قرار می دهید، به بقیه بازوهای خود، تا سرشانه ها، اجازه می دهید تا استراحت کنند. در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید که دسته‌های بازو قابل تنظیم باشند، به خصوص اگر صندلی خود را به داخل و خارج از میز خود حرکت دهید. تکیه گاه های ثابت معمولاً جلوی میز را می گیرند و شما را مجبور می کنند برای رسیدن راحت به میز، دراز بکشید.

سعی کنید یک متریال قابل تنفس و راحت انتخاب کنید

صندلی باید با موادی پوشانده شود که به بدن شما اجازه تنفس بدهد. بسیاری از مردم احساس صندلی پارچه‌ای را ترجیح می‌دهند، اما مواد جدید مانند مش بسیار قابل تنفس هستند و نگهداری آن آسان است. چوب و پلاستیک مواد ایده‌آلی برای صندلی‌های اداری نیستند که افراد زمان زیادی را در آن صرف کنند زیرا ممکن است به سرعت احساس ناراحتی کنند.

همچنین می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که صندلی‌تان به اندازه کافی روکش‌ها را ارائه می‌کند تا در طول روز راحت باشید.

به دنبال صندلی با چرخ گردان و چرخاننده باشید

اگر بتوانید آزادانه روی صندلی خود حرکت کنید، کارایی خود را به حداکثر خواهید رساند. یک صندلی که می تواند به راحتی بچرخد به شما کمک می کند تا به قسمت های مختلف میز خود برسید. چرخ‌های چرخ‌دار در پایین صندلی به شما کمک می‌کنند تا به راحتی در اطراف حرکت کنید.

زیبایی شناسی را در نظر بگیرید

پیدا کردن صندلی مناسب با ظاهر دفتر شما بسیار مهم است. ممکن است یک صندلی با حس سنتی تر یا فضایی جوان و مد روز بخواهید. صندلی‌هایی که در دفاتر، اتاق‌های هیئت مدیره و مکان‌های خنک استفاده می‌کنید می‌توانند به ایجاد فضای اداری شما کمک کنند.

 

به دنبال تولیدکنندگان صندلی باشید که ضمانت ارائه می دهند

هنگام خرید صندلی برای دفتر خود می خواهید سیاست های شرکتی را که با آن کار می کنید در نظر بگیرید. آیا آنها برای محصولات خود گارانتی ارائه می دهند؟ آیا آنها یک سرویس پشتیبان ارائه می دهند اگر مشکلی پیش بیاید؟

هنگام خرید صندلی اداری چه نکاتی را باید در نظر گرفت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *