کاری کنید که موتورهای جستجو برای شما کار کنند

سئو سایت برای نشان دادن وب سایت ها در لیست نتایج موتورهای جستجو استفاده می شود. این برای وب سایت ها مفید است، زیرا هر چه آنها در لیست بالاتر باشند، احتمال دیده شدن و بازدید از آنها بیشتر می شود. اگر می خواهید از بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده کنید، این مقاله را بخوانید.

هنگام استفاده از سئو، از پر کردن کلمات کلیدی یا تراکم کلمات کلیدی که به طور مصنوعی بیش از ده درصد از کل متن افزایش یافته است خودداری کنید. موتورهای جستجو به طور کلی چنین سایت هایی را به عنوان هرزنامه احتمالی می بینند و حتی ممکن است سایت شما را به طور کلی از لیست آنها منع کنند. استفاده از متن طبیعی از این مشکل جلوگیری می کند و همچنان ترافیک سایت شما را هدایت می کند.

تعیین کنید که آیا کلمات کلیدی که در سایت خود استفاده می کنید برای جستجوهای اینترنتی مفید هستند یا خیر. می توانید این را با هر موتور جستجوی «پرداخت به ازای کلیک» آزمایش کنید. کلمات کلیدی خود را تایپ کنید و ببینید چند نفر دیگر آن عبارات را جستجو می کنند. با دایره لغات خود بازی کنید و ببینید آیا می توانید یک عبارت کلیدی که حاوی کلماتی باشد که اکثر مردم آن را جستجو می کنند به دست آورید. وقتی کلمات کلیدی خود را با استفاده از این روش اصلاح می کنید، افراد بیشتری سایت شما را با استفاده از موتور جستجو پیدا می کنند.

از بیشترین کلمات کلیدی جستجو شده در تگ عنوان HTML خود استفاده کنید. موتورهای جستجو قرارگیری کلمات کلیدی را می سنجند و بیشترین وزن را به آنهایی که در عنوان قرار دارند داده می شود. قرار دادن مهم ترین کلمات به درستی در عنوان، شما را به بالای یک عبارت جستجو می رساند و کاربران را به سمت سایت خود هدایت می کند.

کلمات کلیدی خود را پیدا کنید در سایت های دیگر جستجو کنید تا بدانید چه کلمات کلیدی به احتمال زیاد به وب سایت شما پیوند داده می شود. از این اطلاعات برای برنامه ریزی کلمات کلیدی که برای افزایش حجم سایت خود استفاده خواهید کرد، استفاده کنید. هرچه مسابقات بهتری داشته باشید، احتمال افزایش بازدیدکنندگان بیشتر خواهد بود.

هنگام تلاش برای نوشتن محتوا از عبارات کلیدی خود عاقلانه استفاده کنید. عبارات بسیار طولانی‌تر از یک یا دو کلمه کلیدی هستند، بنابراین وقتی شروع به اضافه کردن سه، چهار یا بیشتر در یک مقاله می‌کنید، قطعاً نامناسب به نظر می‌رسند. یک کلمه کلیدی طولانی برای انجام کار برای یک قطعه متوسط ​​از محتوا بیش از اندازه کافی است.

به مشتریان خود نسبت به محصولات رایگان امتیاز دهید. با امتیازات سخاوتمندانه رفتار کنید، بنابراین برای آنها آسان است که پس از چند سفارش، آنها را نقد کنند. امتیازها می تواند به سمت محصولات یا اطلاعات باشد که فقط برای آن امتیازهای بازخرید کننده در دسترس است، بنابراین مشتریان احساس ویژه ای دارند زیرا به آن محصولات دسترسی دارند. یکی دیگر از گزینه ها این است که با هر سفارش، یک نوع بازی رایگان را وارد کنید.

برای رتبه بالاتر در نتایج جستجو، باید از یک صفحه فهرست یا صفحه اصلی استفاده کنید که بتوانید به آن لینک دهید. محتوای شما تغییر می کند و به روز می شود: یک صفحه ممکن است برای مدت طولانی مورد علاقه مردم نباشد. با این حال می توانید با مراجعه مداوم به همان صفحه فهرست به طور پیوسته در نتایج جستجو افزایش پیدا کنید.

توضیحات متا خود را جالب نگه دارید تا بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت خود بکشید و سئوی خود را بهبود بخشید. درگیر کردن اطلاعات در توضیحات متا شما می تواند بازدیدکنندگان را به سمت سایت شما بکشاند، زیرا گوگل از آن به عنوان متن زیر لینک شما در نتایج جستجو استفاده می کند. افزایش مداوم ترافیک خود در مدت زمان طولانی‌تر، به ارتقای رتبه کلی شما کمک می‌کند، بنابراین خلاق و جذاب بمانید!

اگر در سایت دیگری با بررسی‌ها، داستان‌ها یا اشاره‌های مطلوبی از نام تجاری یا محصول خود مواجه شدید، از تبلیغات رایگان با پیوند مجدد به آن سایت (و احتمالاً پس دادن لطف) استفاده کنید. این یک تاکتیک محبوب و بسیار موفق است که قرار گرفتن شما را در معرض بازدیدکنندگان آنلاین سایت های دیگر که حتی ممکن است مستقیماً به تجارت شما مرتبط نباشند، افزایش می دهد.

هنگامی که محتوایی را با لینک در جهان قرار می دهید تا توسط سایر ارائه دهندگان محتوا منتشر شود، مطمئن شوید که پیوندهای شما به صفحه فشرده شما می رود و نه به پیوند وابسته شما. شما می خواهید به این مشتریان پیش فروش کنید و می خواهید آنها در خبرنامه های شما ثبت نام کنند.

ابزارهای کلمات کلیدی رایگان زیادی به صورت آنلاین در دسترس هستند، بنابراین از آنها استفاده کنید. دانستن کلیدواژه‌های برتری که مردم برای دسترسی به وب‌سایت شما یا رقبای شما استفاده می‌کنند، کلید هدایت ترافیک به سمت شماست. گوگل ادوردز یک ابزار رایگان عالی دارد که حتما باید در تحقیقات خود از آن استفاده کنید.

اگر مجبور به حذف یا جابجایی مقاله هستید، یک تغییر مسیر 301 را در جای خود بگذارید. یک صفحه 404 مانند یک علامت توقف برای یک موتور جستجو است که به آن دستور می دهد صفحه (و SERP) را از لیست خود حذف کند. ریدایرکت 301 در عوض SERP را به هر صفحه ای که به آن پیوند می دهد منتقل می کند.

اگر به این فکر می کنید که چگونه می توانید افراد بیشتری را به وب سایت شرکت خود نگاه کنند، پاسخ این است که یک وبلاگ اضافه کنید که می توانید از آن برای انتشار محتوای با کیفیت بالا در مورد محصول یا خدمات خود استفاده کنید. با افزودن محتوا از نویسندگان مشهور آنلاین، ممکن است رتبه بندی بهتری در موتورهای جستجو کسب کنید، زیرا خوانندگان آنها آنها را در سایت شما دنبال می کنند. علاوه بر این، معرفی جنبه های مختلف جایگاه شما در مقالات با کیفیت بالا، طیف وسیع تری از گروه هدف شما را جذب می کند.

اگر محتوای سایت شما به زبانی غیر از انگلیسی نوشته شده است، حتما از متا تگ های زبان استفاده کنید. هنگامی که شخصی به آن زبان جستجو می کند، رتبه شما ایجاد می شود.

مطمئن شوید که سایت هایی که به آنها لینک می دهید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. موتورهای جستجو شما را نه تنها بر اساس لینک های ورودی، بلکه در مورد لینک های خروجی نیز قضاوت می کنند. اگر به سایت‌های اسپم یا سایت‌هایی پیوند می‌دهید که کمتر از رتبه‌بندی صفحه در نظر گرفته می‌شوند، می‌تواند رتبه شما را با آن پایین بیاورد.

موتورهای جستجو مواردی را که پررنگ هستند از نظر کلیدواژه مهم می بینند، اما اگر از تگ <b> استفاده کنید اینطور نیست. آن تگ مستهلک شده و با <em> یا <strong> جایگزین شده است، بنابراین مطمئن شوید که از به روزترین کد HTML استفاده می کنید. در جسارت کردن نیز زیاده روی نکنید، زیرا عنکبوت شما را به خاطر آن مجازات خواهد کرد.

همانطور که قبلاً گفته شد، بهینه سازی موتورهای جستجو برای بالا نشان دادن وب سایت ها در نتایج موتورهای جستجو استفاده می شود. اگر وب‌سایت‌ها در فهرست‌های موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشند، بیشتر توسط بازدیدکنندگان دیده می‌شوند و بهینه‌سازی را به یک ابزار مفید تبدیل می‌کنند. با استفاده از اطلاعات این مقاله می توانید از بهینه سازی موتورهای جستجو برای وب سایت خود استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *